Zákon přitažlivosti: Udělejte tyto jednoduché kroky a získáte vše, co si přejete

Zákon přitažlivosti: Udělejte tyto jednoduché kroky a získáte vše, co si přejete
Salvador Dálí hodiny

V podstatě každé přání se vám může splnit. Zní to jako pohádka, ale je to čirá pravda. Nepotřebujeme k tomu ani kmotřičku tajemnou vílu nebo džina v láhvi, aby se nám přání splnila. Naše myšlenky, pocity a síla vůle jsou na to zcela dostačující. Ostatně už mnoho moudřejších hlav před námi tuto skutečnost potvrdilo. Svět kolem nás tvoříme silou svých tvůrčích myšlenek.

A jak si úspěšně splnit přání?

Vysněte si svůj dokonalý život. Každá nová realita začíná v naší hlavě. To, co si dokážete dnes představit, se může stát vaší zítřejší realitou. Hnacím motorem jsou vibrace, které naše myšlenky vytvářejí v souladu s našimi pocity. Síla snů proto není poetickým pojmem, ale je třeba ji chápat doslova. Čím více času denně tomu věnujete, kdy si vizualizujete svůj ideální život, tím lépe. Využijte k tomu všechny nevyužité chvíle svého každodenního života. Když stojíte na červenou. Když čekáte na výtah, na autobus, na vlak. Využijte především cenný čas před usnutím. A vzpomeňte si na své přání hned v prvních momentech, kdy se probouzíte. Ty chvíle mezi bděním a spánkem jsou taktéž nazývány podle výjimečného umělce Salvadora Dalího jako Dalího fáze. Dalí se stal kmotrem tohoto pojmenování, neboť kdysi v jednom rozhovoru zdůraznil, že během tohoto krátkého časového úseku rozvíjí obzvlášť velké množství tvůrčích nápadů. Tajemství, které se za tím skrývá, pravděpodobně spočívá v překrývání vědomí a podvědomí. Využijme tedy to nejlepší z našeho vnímání, abychom v mysli oživili naši zářnou budoucnost. Čím detailnější tyto snové obrazy jsou, tím lépe. Cítíte vůni zítřka, závan čerstvý vzduchu, a už už vnímáte přicházející změny. Zažíváte pocit štěstí, které vám doslova proudí v žilách Čím autentičtěji se dokážete vžít do svého nového budoucího života, tím účinnější tyto snové sekvence nakonec jsou.

Buďte vděční za vše, co již máte a přitahujte do svého života ještě více dobra. Je dobré být vděčný za vše, co jste již obdrželi. Nejlepším způsobem, jak začít svůj den, je napsat si alespoň tři věci, za které jste upřímně vděční. Věnujte pozornost velkým požehnáním ve svém životě, jako je zdraví, bezpečí a radost, ale nezapomínejte ani na nespočet malých darů, které vám vyšší síly každý den posílají. Není samozřejmostí, že máte každý den peníze na nákup, nebo že můžete zaplatit všechn účty. Važte si toho. A pak je tu mnoho krásných maličkostí, které nám rozjasňují dny. Čím více krásných věcí můžete každý den nahlásit do svého deníku vděčnosti, tím lépe. A tím více krásných věcí bude v budoucnu proudit do vašeho života, jenom nechte zákon přitažlivosti pracovat, a zbytek se prakticky postará sám o sebe.

Každou dovednosti lze zdokonalit prostřednictvím každodenního tréninku. A to se týká také vizualizace. Trénujte. Nebojte se. V tomto oboru se můžete stát perfekcionisty. Záleží na každém detailu, stejně jako při cvičení na hudební nástroj jde nyní o to opakovat nejdůležitější pasáže, dokud nejsou pevné jako skála, proto si několikrát denně vědomě a s plným soustředěním přehrávejte svůj vytoužený scénář a věnujte zvláštní pozornost svým pocitům. Ty musí být plné radosti a očekávání, lásky, obdivu, úspěchu nebo čirého štěstí, které by vám měla přinést vaše budoucnost.

Pusťte z hlavy vše, co by mohlo bránit vaší cestě vzhůru. Je potřeba odhodit balast, který nás táhne k zemi. Pokud chceme, aby se nám splnila naše přání, jsou tu především dva protivníci. Strach je pro nás lidi v podstatě dobrá věc, chrání nás před nebezpečím a brání nám v neuvážených krocích, ale bohužel nás také často poučuje a nutí nás lpět na starém a osvědčeném v těchto oblastech. Na svůj nový život jste připraveni, když je touha po něm větší než strach ze změny. Nebojte se, tuto výhybku jasně pocítíte, až přijde čas. V tomto kontextu je naše logika přinejmenším stejně vytrvalým a silným protivníkem jako náš strach. Ta nám ve stáří dobře slouží, ale přání nespadá do její sféry působnosti. Zde jsou to skutečně jen naše myšlenky a pocity, které máme pod kontrolou. Udělejte ze svých přání zónu bez logiky. I když na druhou stranu - přát si, být od zítřka prezidentem - je na úvod možná přeci jen trochu nerozumné. Začněte s něčím jednodušším. Všechny věci potřebují svůj čas a vy zase jistou dávku trpělivosti.

Bohužel mnoho snů selhává, protože spousta lidí nechápe jejich opravdovou hodnotu. Myslíme si, že si nikdo nezaslouží tolik štěstí. Nikdo nemůže mít všechno. Bůh nebo Vesmír si vás nevybral náhodou, abyste byli součástí stvoření. Takže žádné pochyby. Jste dost dobří! Pochybnosti a skepticismus našich vnitřních kritiků musíme umlčet, pokud se chceme vážně zabývat projektem splnění přání. Kdo už má se splněním přáním nějaké zkušenosti, má to už jednodušší, protože ví, že tato taktika funguje, i když pro ni neexistuje racionální vysvětlení. Jakmile jednou vyhrajete v loterii, pochybnosti jsou minulostí, ale pokud se touto cestou vydáváte poprvé. Musíte prostě uzavřít dohodu sami se sebou. Bude to fungovat. A proč a jak, to není důležité.

Vytvářejte pozitivní vibrace. Čím více dokážete naladit celou svou mysl a veškerou svou energii na dnešní očekávání, tím snadněji se budete přibližovat k vašemu přání. Každá buňka vašeho těla, každá vaše myšlenka a každé vaše slovo musí být naprogramováno na úspěch. Představte si tu nejlepší přátelskou a nejoblíbenější verzi sebe sama. Tento postoj byste měli od nynějška učinit svým životním stylem.

Dělejte, jako by vaše přání již bylo splněné. Pokud sami sebe dokážeme přesvědčit o tom, co si stoprocentně přejeme, je to jen malý krůček k tomu, aby se náš sen stal skutečností. Bylo by všechno možné vlastně super myšlenka, že můžeme jednoduše iniciovat všechno, co chceme. Vesmír a všechny ostatní vyšší síly jsou na vaší straně. Vaše přání jsou jejich příkazem. Věřte a důvěřujte především sami sobě a úspěch se brzy dostaví.