Vzdělávací kurzy a konzultace

Vzdělávací kurzy a konzultace
Konzultace

Snažíme se neustále rozšiřovat naši nabídku vzdělávacích kurzů, abychom Vám poskytli co nejvíce možností pro rozvoj Vašich dovedností a znalostí. Naše kurzy jsou navrženy tak, aby byly přístupné a flexibilní, což Vám umožní studovat kdykoliv a odkudkoliv, z pohodlí Vašeho domova nebo jakéhokoliv místa, které Vám vyhovuje.

Naše vzdělávací kurzy pokrývají širokou škálu témat a oblastí, aby se mohli zapojit lidé s různými zájmy a cíli. Bez ohledu na to, zda se chcete zdokonalit v oboru, získat nové dovednosti pro svou kariéru, nebo se prostě poučit o něčem novém, máme pro Vás kurz, který Vám pomůže dosáhnout Vašich cílů.

Díky naším online kurzům můžete studovat ve vlastním tempu a přizpůsobit si svůj vzdělávací plán svým potřebám. Navíc Vám naše kurzy poskytují přístup ke kvalitnímu výukovému materiálu a podpůrným zdrojům, abyste mohli co nejlépe využít svého vzdělávání.

Nechte se inspirovat naší nabídkou vzdělávacích kurzů a investujte do svého osobního a profesního rozvoje. S námi můžete dosáhnout nových úspěchů a otevřít si nové dveře pro budoucnost. Sledujte naše novinky a buďte připraveni na výzvy, které Vás čekají!

EMOČNÍ DETOX

Bojujete neustále s nechtěnými emocemi a nepříjemnými vzorci chování? Pak je tento kurz právě pro Vás! Během tohoto intenzivního programu se naučíte identifikovat a odstranit podvědomé emoce, které ovlivňují Váš život. Získáte dovednosti a nástroje, které vám umožní dosáhnout emocionálního vyrovnání a vést život, jaký si skutečně přejete. Připravte se na pozitivní změny a nový začátek!

Kurz můžete objednat zde:

EMOČNÍ DETOX (workshop) 🇨🇿 17. lekcí / 160 minut (video)

KONZULTACE

Objednejte si úvodní konzultaci s Annou a otevřete dveře k lepšímu porozumění Vašim potřebám. Tato konzultace Vám poskytne příležitost získat nejen odpovědi na své otázky nebo, v případě zájmu o dlouhodobou spolupráci, společně stanovit jasné cíle a zkoumat možnosti dosažení vašich ambicí. Nečekejte, dejte svým cílům zelenou a objednejte si vstupní konzultaci ještě dnes!

Vstupní konzultaci můžete objednat zde:

Vstupní konzultace prostřednictvím audio hovoru (45 min)