Posilování zákona přitažlivosti

Posilování zákona přitažlivosti
Zákon přitažlivosti

Věříte v zákon přitažlivosti, ale s těmi penězi se to stále nedaří? Žádáte si o hojnost peněz na cestování, dům a nebo "Jen" na zvládnutí inflace? A stále to komentujete: tak jsem udělal všechno, velmi na to myslím a pořád nic. Nehýbe se to. A přitom vůbec nedomýšlíte, kolik se toho z té hojnosti už manifestovalo. Že máte hojnost nápadů, báječných přátel, ale i hojnost jídla a vody.A ta hojnost peněz? Ať už jsou na cokoli. Víc přemýšlíte a mluvíte o jejich nedostatku než o jejich přítomnosti.

Spojte si to, co k vám už přichází, s tím jak se cítíte, jak to vnímáte. Uznejte to, že je toho spousta, spousta hojnosti dobrých věcí. A jak to vnímáte, když přichází zas a znova.Ten pocit, tu radost, tu vděčnost až dojetí,...tak už vnímejte, že to funguje. A s úplně stejným pocitem myslete i na ty peníze. Štěstí, radost, vděčnost - vždyť už jsou a cestě.Na co myslíte a jste s tím v souladu, v energii přijímání, to dostanete. Umožněte zákonu přitažlivosti doručit vaši zakázku, aby doručil to co chcete. Dokořán otevřete svoji náruč i bránu  a nechte ji otevřenou ve stavu přijímání.A přestaňte na to myslet, přestaňte to řešit. Je to zbytečné a zpomaluje to celý proces. Žijte svůj tvůrčí život a potom přijde nápad, nebo nabídka a všechno se najednou propojí a... objednávka byl doručena.

Pokud se stále nemůžete zbavit dojmu, že to co chcete je velmi těžké a ve vaší situaci téměř nemožné. Nesázíte, dědit není od koho... Tedy je nutné vynaložit ohromné úsilí, aby se to mohlo podařit.Začněte s tím, že budete myslet na něco, co je podle vás lehké. Pokud neustále myslíte na všechny těžkosti spojené se splněním svého přání, tak si manifestaci zásadně blokujete. Tak už se smiřte s tím, že hojnost proudí kolem vás a je jí nekonečné množství. Pokud chcete myslet na hojnost, tak se s ní musíte ztotožnit. Nemůže existovat žádný odpor. S láskou a napojením vnímejte hojnost čistého vzduchu, oceňte to, že ho máte hojnost, že třeba voní po jehličí a nebo je příjemně vlhký a hladí po tvářích. Vůbec to není samozřejmé. Velmi by o tom mohli vyprávět ti, co bydlí v dosahu chemiček, kafilérií, dálnic, a podobně. A co takhle hojnost lidí, krásných domů, zelených zahrad a parků.A co hojnost informací, knih, hudby, spousty možností vdělávání, ale i otázek a s tím souvisejících odpovědí odpovědí. Hojnost aut, vlaků , letadel , prostě  hojnost možností, jak cestovat. Hojnost rybníků, jezer a vodních toků. Hojnost nádherných pohoří, lesů a přírodních scenérií. Hojnost lidí, kteří zajišťují plynulé fungování obchodů, služeb a celé infrastruktury.Hojnost spousty a spousty věcí, které tvoří náš svět.Hojnost lidí, kteří pomáhají nemocným, potřebným, hojnost lidí, kteří se stále ještě umějí bavit, radovat a smát se a tvořit.

Přestavte si, kdyby jen jeden bod z té skládačky chyběl. A třeba by to bylo úplně naopak.Máte velikou hojnost peněz, ale není za ně možné koupit jídlo nebo vodu. Myslíte, že byste potom řešili, jak strašně těžké je získat ještě větší hojnost peněz?Všechny ty body té skládačky, naše životní prostředí, naše realita jsou stejně důležité.A to, že se vám vždy zdá těžké získat to, co zrovna postrádáte, je naprosto logické a zákonité.Vyjděte si třeba do lesa. Hojnost stromů, nádherných vzrostlých stromů, ale i hojnost malých stromečků. A těch ptáčků, co už zdraví jaro. Cítíš ten vzduch, je v něm čistota a naděje. A na kraji lesa je stará krásná borovice. Obejmi jí a nech na sebe působit to jemné mravenčení, tu úžasnou energii sounáležitosti, hluboké moudrosti a klidu.

A tak i takovéto povídání, se kterým souzníte, vás udržuje ve vibraci přijímání a není zde žádný odpor. Cítíte to? A žádný odpor zde není, protože jsme byli bez toho, abychom se zaměřovali na peníze a finance.Všimněte si, jak klidně a v souladu jste s hojností jako takovou. Vaše vibrace hojnosti byla velmi posílena. Začněte pociťovat důvěru, že jste součástí hojnosti, rezonujete s tím, přijímáte to.Zaměřili jsme se na to, co aktivuje vibrace touhy, souznění.Vnímejte, jak se vám ulevilo a vše se mění.Dovolte si všechny ty věci, tu hojnost jako takovou, přijmout a pochopit.Jste na cestě a cítíte, že jste na té správné cestě.