Kouzlo Abrakadabra: Jak si splnit své sny?

Kouzlo Abrakadabra: Jak si splnit své sny?
ABRAKADABRA

Kouzlo Abrakadabra je starobylou magickou tradicí, která již po staletí pomáhá lidem uskutečňovat jejich přání. Původ slova samotného Abrakadabra není zcela jasný, ale existuje několik teorií o jeho vzniku. Jedna z nejrozšířenějších teorií pochází z antického Řecka, kde se věřilo, že slovo Abrakadabra má magickou moc a pomáhá při léčbě nemocí. Podle této teorie pochází slovo z řeckého výrazu "Αβραξάς" (Abraxas), což bylo jméno gnostického boha, který byl považován za mocného a moudrého a vládl nadpřirozenými schopnostmi. Tento výraz byl následně zkreslen do latiny a zkomolen do dnešní podoby Abrakadabra.

Je tu ještě jedna teorie, že slovo Abrakadabra bylo používáno ve středověku jako magický nářeční výraz, který měl význam "já vytvářím, jak mluvím". Tento význam se později přenesl na samotné slovo Abrakadabra a stalo se součástí magických rituálů a kouzel. Původ slova je tedy nejistý, ale v průběhu dějin se stal známým jako magické zaklínadlo, které se používá při kouzlení.

Abrakadabra je magická síla, která vás může podpořit při dosahování vašich cílů a uvolňování vašeho potenciálu. Je to způsob, jak využít vaší kreativitu a představivost k vytvoření toho, co chcete. Je to nástroj, který pomáhá měnit věci, které chceme změnit, a pomáhá utvářet život směrem, který jste si představovali. Pomocí formule Abrakadabra můžete využít energii svých přání k tomu, aby se vaše sny staly skutečností. Pomůže vám transformovat vaše myšlenky a pocity a dosáhnout vašeho cíle. Toto zaklínadlo napomáhá využít vlastní magickou sílu a kreativitu ke zhmotnění toho, co chcete. včetně transformace sebe sama.Existuje v podstatě jednoduchý recept, jak si splnit své sny. Jde o to, stanovit si cíle, a jít za nimi a dosáhnout jich podle předem stanoveného plánu. Pokud máte jasno v tom, čeho chcete dosáhnout, pak je dosažení vašich snů snazší.

Existuje několik jednoduchých kroků, kterými se můžete řídit. Za prvé je důležité, abyste si stanovili jasný cíl, kterého chcete dosáhnout. Je velmi důležité, aby tento cíl byl zcela konkrétní. Taktéž plán by měl být konkrétní a podrobný, abyste v hrubohmotném světě definovali, způsoby dosažení cíle.Za druhé, začněte co nejdříve s realizací plánu. Podnikněte konkrétní kroky k dosažení jednotlivých milníků. Čím přesnější a podrobnější plán si vytvoříte, tím snadněji dosáhnete svého cíle. Za třetí, trocha motivace na dosažení svého cíle neuškodí. Mnohem důležitější, je však mít na paměti své “PROČ”. Pokud je váš záměr dostatečně jasný a vaše důvody k dosažení cíle dostatečně silné, není důvod, abyste cíl minuli. Je také důležité, abyste oslavovali své úspěchy a přijímali neúspěchy.

Ale dost manažerské teorie. Pojďme do světa jemnohmotného.Jedním z nejlepších způsobů, jak naplnit svou vizi, je každý den několik minut meditovat a soustředit se na to, čeho chcete dosáhnout. Během meditace je důležité vizualizovat si splnění svého snu a pocit, jaký budete mít, až se tak stane. Pozorujte své pocity, uvědomte si, jak se při nich cítíte. Tento proces vám pomůže mít jasnou představu o svém cíli a udržet si vizuálně svůj sen. Ve chvíli, kdy máte jasný obraz splněného snu podle vašich představ, poděkujte za splnění svého snu a v duchu proneste “Abrakadabra” a sledujte, jak se na vaší vizualizovanou představu snáší energie bílého světla. Nechte tuto energie postupně plynout. Tento rituál stačí udělat správně pouze jednou. Tím je zadání definované v kvantovém poli a není potřeba ho každý den předělávat. Nechte pracovat Vesmír.

Uvědomte si, že důležité je definovat výsledek, nikoliv cestu. Neřešte, jak se to všechno stane. Nechte se překvapit. Důležité je neochvějně věřit, že svých snů můžete dosáhnout. Tato víra je pro uskutečnění záměru klíčová. Řekněte o svém snu ostatním lidem a podělte se s nimi o svou vizi. Věřte ve své schopnosti. Tím čím dál víc fixujete požadovaný výsledek v kvantovém poli. Nerozporujte výroky, že nic vám nebrání, aby se vaše sny proměnili ve skutečnost. Neklaďte neexistující překážky sami sobě. Je důležité věřit, že vše je možné. Vizualizujte si své cíle, představujte si, jak vaše budoucí Já žije již dnes. Vizualizujte si, jak bude váš život vypadat, až svých cílů dosáhnete. Jen vy sami můžete svůj život změnit. Nevzdávejte a věřte si! Máte dostatek sil splnit si své sny!