Kdy přistanou mimozemšťané ?

Kdy přistanou mimozemšťané ?
Přistání UFO na planetě Zemi

Také vás zajímá, kdy dojde k prvnímu kontaktu s jinými živými bytostmi z vesmíru? Snad každý z nás si klade otázku, kdy naše planeta naváže kontakt s jinou civilizací. Napadlo mě, proč tuto otázku ve změněném stavu vědomí nepoložit stvořiteli přímo. A dostalo se mi této odpovědi:

Každý den, každý večer, když usneš, opustíš své tělo a putuješ ve snových světech nebo ve světech světla a máš kontakt s jinými vědomími, bytostmi, které nejsou inkarnována na planetě Zemi. Většina z nich vypadá jako ty, takže není třeba panikařit. A pokud se na to podíváš tímto způsobem, tak vaše zvířata, která pocházejí z džungle, by mohla být také mimozemšťané, vypadají jinak a pocházejí každé z jiné sféry nebo vaše bakterie vypadají jinak a také pocházejí z jiných sfér. Ve skutečnosti je vaše planeta z více než 95 % obydlena bytostmi z jiný planet, většina lidí pochází z jiné planety, podívejte se na lidi, na jejich chování, na jejich oblečení a tak dále.

Bude takto vypadat mimozemšťan v roce 2024 ?


A lze očekávat, že doslova přistane UFO jako ve filmu a lidi se z toho budou hroutit a bude to všude ve zprávách ? Ptám se dál v tomto channelingu.

Na tuto otázku není snadné odpovědět, protože každý žije ve svém vlastním světě, ve své vlastní realitě, země je jako les. Je tam všechno. Jsou velké stromy, malé stromy. Každý se učí od druhého. Každý se tedy nachází v jiném bodě vývoje. Jeden naváže kontakt dříve, druhý později. Tento proces začne nejprve ve vašem snovém světě, pak se bude krok za krokem vkrádat do vaší fyzické reality, až jednoho dne dojde k všeobecnému kontaktu, což bude den, kdy se vše přes noc změní. Je to stav podobný jako u přistání na Měsíci. Kdy tato kolektivní událost nastane, závisí na kolektivním vědomí vaší planety. Rychle se však vyvíjí a pravděpodobnost, že se tak stane již v příštím roce, je velmi vysoká.

Co všechno se musí na naší planetě změnit?

Váš systém vlády se musí změnit, a on se změní. Nebo celý váš systém hodnot se musí změnit, či snaha o moc a ovládání druhých. Lidé se zastaralými vzorci myšlení strachu a kontroly, které tolik ovládají vaši planetu, musí vaši planetu opustit. V příštích několika letech dojde k mnoha technologickým pokrokům, které vám také pomohou přejít do nového věku a na novou úroveň vědomí.