Život je zázrak - Zrcadlení

Život je zázrak. Když už ho máme, tak si to pojďme užít.

Co chcete od života, to dostanete, ale musíte to nejprve vytvořit v sobě.


Život je zázrak - Zdenka Kaby, Ph.D.


Jestli stále mluvíte tom, jak chcete, ale uvnitř tomu vůbec nevěříte, je nemožné cokoliv změnit. Je nutné, ten zásah udělat zevnitř. Pak nastane to toužebně očekávané zrcadlení.

Jestli chcete být: šťastní, radostní, veselí, úspěšní, bohatí, zdraví, milující, milovaní, krásní talentovaní, vítězové, jasnozřiví, musíte tento stav v sobě vytvořit. Bez výhrad, bez pochybností, přes všechny vrstvy našeho složitého Já.

Pak nastane to toužebně očekávané zrcadlení.


Kdy to nastane? Až vám to ukáže vaše zrcadlo.

Jak se v našem nastavení ocitly ty nenežádoucí programy? Je to mix karmy, “zkušeností”,

Teď si řeknete Zkušeností? Co je to za nesmysl. Tak třeba. jako dítě si asi každý jednou sáhnul do ohně, na kamna, prostě se spálil. Většina lidí si tu zkušenost dá do programového vybavení a už do ohně nesahá a nebo má strach ze spálení.

To samé, ale nastane jestliže nastane naše první negativní zkušenost s penězi, láskou, sportem….atd. Proč je negativní? Vždyť jsme do toho dali všechno. …………prostě protože naše vnitřní nastavení je vytvořeno karmicky. A tak k přednastaveným obavám se přidá negativní zkušenost - pak druhá, třetí,…..desátá.

A u někoho po dvou nezdařených pokusech dojde k rezignaci a “ pochopení”, že …….už navždy budu chudý,………už navždy budu sám,…………nikdy nic nedokážu, ………

Jestli si nastavíte takový program, budete ho žít celý život, pokud se nevzepřete nevymažete ho ze svého vědomí i nevědomí. Zní to nesmyslně, ale máme tu moc, dokážeme se to naučit. Chce to jen odvahu a začít se čistit a aktivovat svá energetická centra.


Jestli stále mluvíte tom, jak chcete, ale uvnitř tomu vůbec nevěříte, je nemožné cokoliv změnit. Je nutné, ten zásah udělat zevnitř. Je mnoho možností, jak se vyčistit a jak aktivovat energetická centra těch čaker, která “mohou” za naše problémy.

Dokážeme vám s rozjezdem pomoci, abyste dál už byli soběstační a žili si svůj vysněný život. Není to žádné čarodějnictví, je to jen propojení nejnovějších poznatků fyziky a toho, co jsme dřív uměli a jen jsme to zapomněli.

Jeden život, jedno zrcadlo, ukazuje nám stav našeho JÁ.

Žádné výmluvy nefungují.

Nikdo to za vás neudělá.


http://www.signalyduse.cz


Music: Jan Kabátek

Foto: Depositphotos.com, ID: 107936646

146 zobrazení

UPOZORNĚNÍ: Neumíme a nemůže pracovat s každým. Je možné, že některé naše postupy jsou pro danou osobu zcela nevhodné.
Z tohoto důvodu si vyhrazujeme právo odstoupit od spolupráce, viz. etický kodex.

© 2018 by ATLANTIS WORLD |  Terms of Use  |   Privacy Policy