Vítejte na cestě do páté dimenze

Máte možnost zažít fascinující životní cestu a aktivně se zapojit do rozvoje šestého atlantského experimentu nebo-li Nového zlatého věku.


Ptáte se, pro koho tato pozvánka platí? Pro všechny lidské bytosti, které chtějí změnit svůj život a posunout se ze třetí do páté dimenze. A dvojnásob tato pozvánka platí pro duše, které prošly Atlantidou a pouze se vrací domů.

Vítejte na cestě do páté dimenze. Jsem Zdenka Kaby a dovoluji si vás pozvat na cestu do páté dimenze. Máte možnost zažít fascinující životní cestu a aktivně se zapojit do šestého atlantského experimentu nebo-li Nového zlatého věku. Věku, kde hnací silou a odměnou je spokojenost a štěstí vaší duše. Tak vítejte na cestě do Nového zlatého věku, kde všichni jednotlivci, firmy a státy pracují nejvyšší dobro všech zúčastněných a těší se z tvůrčí a naplňující práce. Vítejte na cestě do doby, kde samozřejmý je respekt ke všem živým tvorům a úcta k matce Zemi. Vítejte na cestě, kdy jsme všichni tvůrci nádherné zlaté budoucnosti.


Ptáte se, pro koho tato pozvánka platí? Tak tedy platí pro všechny lidské bytosti, které chtějí změnit svůj život a posunout se ze třetí do páté dimenze. A dvojnásob tato pozvánka platí pro duše, které prošly Atlantidou a pouze se vrací domů.


Vítejte v zemi zázraků. Abyste naprosto jasně pochopili jednotlivé úseky této úžasné cesty, tak v několika následujících krátkých vstupech, projdeme zcela konkrétně všechny úseky nutného vývoje a vysvětlíme si všechny podmínky vzestupu. Na základě mé osobní zkušenosti vás povedu krok za krokem tal, abyste cestu vzestupu prošli bezpečně a bez zbytečného tápání. Vám, které tento vzkaz oslovil, nabízím i možnost osobního vedení, které vaší cestu výrazně uspíší. A vy se velmi rychle stanete jediným tvůrcem i režisérem svého života.


Zdenka Kaby, Ph.D.

14 zobrazení

UPOZORNĚNÍ: Neumíme a nemůže pracovat s každým. Je možné, že některé naše postupy jsou pro danou osobu zcela nevhodné.
Z tohoto důvodu si vyhrazujeme právo odstoupit od spolupráce, viz. etický kodex.

© 2018 by ATLANTIS WORLD |  Terms of Use  |   Privacy Policy