Probuzení utajených schopností

Aktualizace: 2. pro 2018

Když mám popsat, co to je energetické centrum břicha a proč se s ním vůbec zabýváme, tak je nutné říci, že je to jeden z nejvýznamnějších dodavatelů informací pro naše vědomí.


Probuzení utajených schopností - Zdenka Kaby, Ph.D.


Tento akt měl za výsledek pouze to, že se na panetě Zemi významně snížili vibrace, Atlantida byla sérií přírodních katastrof smetena ze země a všechny duše, které se o tento pád zasloužily se dostaly do polepšovny.

Energetické centrum břicha se nachází jen asi 2 cm pod pupíkem. Je to vlastně energetické cenrum pupeční čakry, která byla lidem žijícím v třídimenzionálním světě a v třídimenzionálních tělech odebrána před tisíci lety. Už to, že tato čakra přestala mít pro lidi smysl, je velmi podezřelé - určitě by se jí dobrovolně nevzdali. Pokud si to ale dáte do kontextu s tím, že tato planeta byla po pádu Zlatého Atlantského věku prohlášena za polepšovnu, nebo taky očistec, okamžitě se vám sepne, proč se to asi stalo. Před 12.000 lety došlo k úpadku posledního Atlantského experimentu. K tomuto úpadku došlo poté, kdy lidé, kteří měli k dispozici 12 čakerní těla a tím pádem schopnosti o kterých se většině dnešních lidí ani nezdá. Nechali se natolik ovlivnit, že ve své podstatě prodali duši Temným silám za příslib moci nad existující civilizací.


Tento akt měl za výsledek pouze to, že se na panetě Zemi významně snížily vibrace, Atlantida byla sérií přírodních katastrof smetena ze země a všechny duše, které se o tento pád zasloužily se dostaly do polepšovny. Tady ve formě třídimenzionálních bytostí se sedmičakerním tělem si měly v mnoha stech následujících životech vysloužit možnost návratu do pětidimenzionálního světa.


Ale vraťme se k energetickému centru v břiše. Co tohle centrum dělá tak významného, že bylo nutné ho lidem odebrat? Jde o centrum, které v tom základním levelu, tedy té nejpovrchovější úrovni, má za úkol zajistit člověku absolutně zdravé orgány, které se v břiše nacházejí, ale taky profesní uplatnění a pohodu. Má zajistit bohatství a blahobyt. A také zajistit hojnost a to ve všech oblastech života. To znamená kromě peněz třeba i hojnost úžasných nápadů a hojnost přátel. Asi už toto stálo za likvidaci, ale to nejzásadnější se odkrývá od druhého levelu - prosím vás nazývám to levelem pouze kvůli lepšímu pochopení. Energetické centrum si je možné představit jako poupě třeba chryzantémy. A jednotlivé vrsty lístků, které se postupně nabíjejí energií, jako úrovně nebo jinak nazváno - levely.


Při další zcela cílené aktivaci, se posílí další level a začne plnit své poslání. Takže v tomto druhém levelu máme možnost se dostávat do minulých životů, ale i zpět v čase v tomto životě. Z minulých životů lze pochopit souvislosti a dojít k tomu, proč náš dosavadní život se třeba neodvíjel dosud podle našich přání a veškerá naše snaha byla marná a jakým způsobem byla utvořena naše karma. V tomto životě je možné díky vysoce aktivnímu energetickému centru břicha jít zpět po časové ose a pracovat na omladění organismu po všech stránkách.


V dalším - třetím levelu se nachází uměle zlikvidovaná schopnost vědomě opouštět tělo a dostávat se kamkoliv, jak na planetě Zemi, tak třeba i do jinýchých světů. Aby tato schopnost byla plně aktivovaná, je třeba samozřejmě jít postupně a s tímto energetickým centrem pracovat.


A teď se konečně dostávám k tomu proč se znovu k této záležitosti dostávám. Nad Zemí byly dlouhodobě natažené velmi důmyslně zbudované éterické archontské sítě. Tyto sítě velmi silně blokovaly posun lidí, kteří na sobě pracovali a týkalo se to především efektivitě při práci s centrem břicha. Před několika týdny k těmto sítím přibyla další síť, nebo spíš plachta, která měla u lidí vyvolat velké psychické problémy, smutky, strachy a stavy beznaděje. Dál se tím zvýšil pocit, že čas běží rychleji a téměř nic se nedá stihnout. Velké procento lidí veškerý svůj čas věnovalo pouze na zajištění úplně základních životních podmínek, a to především ve sféře finanční. A aby toho nebylo málo, tak většina lidí měla pocit velké únavy. Tyto stavy se nevyhnuly ani lidem, kteří na sobě aktivně pracují. A včera, tj. 12.11.2018 byly tyto sítě včetně plachty zlikvidovány.

Stalo se tak díky pochopení fungování Higgsova pole.

... a “zázrak" se stal.


Teď teprve má pro nejširší veřejnost smysl pracovat s energetickým centrem břicha, aby byly velmi rychle vidět výsledky. A proto od počátku roku 2019 zařadíme jednodenní workshopy, kde s tímto centrem budeme pracovat.


Zdenka Kaby, Ph.D.Obrazový materiál: Depositphotos.com

ID fotografie: 5025737

Autorská práva: suriko

144 zobrazení

UPOZORNĚNÍ: Neumíme a nemůže pracovat s každým. Je možné, že některé naše postupy jsou pro danou osobu zcela nevhodné.
Z tohoto důvodu si vyhrazujeme právo odstoupit od spolupráce, viz. etický kodex.

© 2018 by ATLANTIS WORLD |  Terms of Use  |   Privacy Policy