Hledání ztraceného času

Po zlikvidování archontských sítí nad planetou Zemí, se mezi bytostmi, které hledají své hostitele, aby na nich parazitovali, strhla bitva, kdo první obsadí uvolněné pozice místo archontů. Povedlo se a významně posílili plazí ilumináti.


Hledání ztraceného času - Zdenka Kaby, Ph.D.


Nemusíme pro vodu ke studánce - teče nám z kohoutku a to i teplá. Svítí a topí za nás elektřina nebo plyn.  Když potřebujeme uvařit, tak nemusíme roztápět oheň, prádlo za nás vypere pračka, jezdíme stále rychlejšími dopravními prostředky. Nepíšeme už dopisy, všechno řešíme on line…. a stále víc nám chybí čas.

Nechci mluvit, jako bych vyprávěla sci-fi. Představte si, všude okolo  nás je spousta sítí - radiových, televizních, mobilních a dalších - které mají pro nás dvě společné vlastnosti - a to, že o nich nepochybujeme, že tady jsou, ale že je nevidíme. Tedy náš přijímač tvořený našimi smysly, není nastaven na to, aby tyto sítě byl schopen registrovat.

Stejně není nastaven na to, aby byl schopen registrovat sítě mimozemských nájezdníků. Takže běžný člověk začne vnímat, že něco se děje, až když se cítí nějakým způsobem ohrožený, nebo se děje něco podivného. Přestože se v těchto dnech děje hodně podivných věcí, které se jen těžko dají takzvaně objektivně vysvětlit, krátce vysvětlím alespoň tu, která trápí velké množství lidí.


A to je nedostatek času. Už jsem se jednou tomuto tématu okrajově věnovala, ale pojďme se teď podívat trochu podrobněji, na otázku proč? A co s s tím dá dělat.

Takže PROČ máme teď všichni pocit, že čas běží jako šílený?

Když se podívá na plynutí času odborník, bude nám tvrdit, že čas plyne stále stejně. Že nejpřesnější a nejkomfortnější časové údaje se kterými pracují třeba vědecké týmy v Cernu ve Švýcarsku  naprosto prokazují, že čas je lineární a stále stejně plynoucí fyzikální jednotka. Ano, to jsme očekávali, ale všichni cítíme, že to není tak úplně pravda. A samozřejmě toto tvrzení absolutně odporuje kvantové fyzice, která tvrdí, že čas je relativní. 99% lidí, je úplně hostejné, co tvrdí vědecké týmy. Chtějí jenom žít pohodový život, kde nejsou jako štvanci.


"Promiň, nemám čas." Tahle věta se stala v naší kultuře doslova zaklínací mantrou. "Neměl jsem čas ti zavolat, neměl jsem čas to udělat, neměl jsem čas si ani na to si vzpomenout. “Nestíhám” - nemůžu přijet, nemůžu na sobě pracovat.

Není to divné, že v době, kdy žijeme v naprostém komfortu - a to všichni!!! - nemáme čas? Nemusíme pro vodu ke studánce - teče nám z kohoutku a to i teplá. Svítí a topí za nás elektřina nebo plyn.  Když potřebujeme uvařit, tak nemusíme roztápět oheň, prádlo za nás vypere pračka, jezdíme stále rychlejšími dopravními prostředky. Nepíšeme už dopisy, všechno řešíme on line….a stále víc nám chybí čas.


Tak kde se stala chyba? Říká vám něco Chronos a Kairos?

V dobách dávno minulých byl těmito slovy označován čas a byl zcela samozřejmě chápán ze dvou stran. Nechali jsme si postupně vnutit, že celý náš život řídí otrokář Chronos a je jediný možný. A zapomněli jsme na Kairos, tedy byl nám zapomenut.

A je to úplně stejné, jako to že jsme zapomněli na své sebeléčitelské schopnosti, na schopnosti zhmotňování, vědomé vystupování z těla a další. Proč se tak stalo i když nás to poškozuje? Je to všechno následek posledního pádu Atlantské kultury, tedy pátého zlatého věku. Tak jak naše duše byly přinuceny se rodit do těl, která mají pouze sedmičakerní sloupec, zmizela spousta schopností, které nám byly zcela samozřejmě k dispozici v tělech komfortnějších, tedy 12ti čakerních. Nyní nastává ta správná doba, kdy se můžou lidé dostat na základě vlastní práce na sobě, tedy v souvislosti se zvyšující se úrovní vědomí opět ke svým 12 čakrám a tedy i k uvědomění si času v sobě, zachycení obou jeho aspektů a jejich maximální využití pro smysluplné naplnění.


Z historie je třeba se poučit a uznat praktickou vlastnost času Chronos, který nám dává možnost čas měřit. Uvědomit si jej jako lineární, jenž má začátek a konec.

Ale teď už lze začít velmi intenzivně pracovat na tom, aby už jen jako úsměvný citát byly slova Jana Wericha který říkal: "Čas je lidský výmysl, aby lidi věděli odkdy, dokdy a za kolik.”. Stránka času nazvaná Kairos - je aspekt vnitřní kvality času. Není příliš důležité KOLIK času uplyne, ale ČÍM ho naplníte. Tento aspekt vlastního vnímání času byl v nás potlačen a v posledních několika týdnech byl ještě zneužit pro naše zotročení.

S novou úrovní vědomí, nás čekají staronové možnosti.

V těchto dnech je uvědomění těchto faktů naprosto zásadní. 23.listopadu proběhne úplněk v blížencích, který může být pro lidstvo branou k pochopení a to nejen různých aspektů času. Otevřou se komunikační bariery a velmi silně se  rozproudí tok pravdivých informací. Energie komunikace budou putovat informačním polem. Lidé začnou říkat, co si myslí!


Úplněk v Blížencích přináší velmi silné energie, které nám pomohou zbavit se všeho, co nás drží na jednom místě a již ztratilo význam. Budete mít puzení  podniknout významné kroky, které nebudou jednoduché, ale časem se ukáže, že byly nezbytné. Postupně zjistíte, že vše mělo svůj smysl. Prolomí se dlouhodobé stagnace , ukončí se nefunkční vztahy jak partnerské, tak i pracovní, které již dosloužily. To vše je to pro Vaše dobro a díky tomu se posunete směrem vzhůru. Zkrátka budete muset udělat změnu. A když ji neuděláte sami a dobrovolně, tak ji tato energie udělá za vás.


A jak bude zlikvidován uměle navozený celospolečenský pocit, že čas plyne několikanásobně rychleji, než dřív? Představte si pohádkovou komnatu, kde leží stroj času. Komnata je v podzemí Švýcarských horských velikánů a je nejpřísněji střežena. Tak tam dojde o tomto úplňku k napravení vzniklé chyby. Kdo to umíte, pošlete pozitivní energii mistru hodináři, aby vše v klidu proběhlo.

A v novém vnímání času se těším zase na shledání.


Zdenka Kaby, Ph.D.Foto: Depositphotos.com, ID: 15742281 Music: Whitesand - Eternity [Copyright Free] https://www.youtube.com/watch?v=X5c83...

32 zobrazení

UPOZORNĚNÍ: Neumíme a nemůže pracovat s každým. Je možné, že některé naše postupy jsou pro danou osobu zcela nevhodné.
Z tohoto důvodu si vyhrazujeme právo odstoupit od spolupráce, viz. etický kodex.

© 2018 by ATLANTIS WORLD |  Terms of Use  |   Privacy Policy