Energetické centrum hrudi (aktivace)

Naším dnešním úkolem je aktivace energetického centra srdeční čakry, které leží uprostřed naší hrudi. Všechna energetická centra čaker jsou velmi důležitá a každé má svoje nezaměnitelné poslání. Toto energetické centrum je pro náš současný život ale naprosto zásadní.


Aktivace - Energetické centrum hrudi - Zdenka Kaby, Ph.D.


Pokud vás napadne, jestli je to vůbec možné, že nějaký střed hrudi je tak zásadní a všemocný, tak si sami za několik málo minut odpovíte že ANO. A bude vám jasné, že teď jste se spojili se svou podstatou, teď jste potkali své Vyšší já a zažili kontakt s absolutnem.

A je úplně lhostejné, jestli jsou naše čakry třídimenzionální nebo pětidimenzionální, stejně postupně dojde k transformaci. Uprostřed hrudi se totiž ukrývá naše matrice, náš prazáklad, náš motor. A podle toho v jakém stavu se naše matrice nachází, tak vypadá i náš život.


Pokud dokážete čakry vidět, tak třídimenzionální čakra je červená a pětidimenzionální je bílorůžová se zlatými odlesky. Úkolem dnešní lekce je centrum aktivizovat, maximálně posílit a nastavit tak, aby mohlo být použito jako významný prostředek pro čištění a harmonizaci vašeho hmotného i nehmotného těla a pro likvidaci problémů, nemocí a obnovení schopnosti léčit. Pro aktivaci energetického centra srdeční čakry použijeme velmi jednoduchou ale účinnou metodu, kdy toto centrum doslova napěchujete ozdravnou čistou energií, kterou budete potom dál používat pro svoji práci.


Už během posilování centra nastávají okamžiky, kdy se můžete potkat se svým vyšším JÁ, kdy pocítíte absolutno, kdy vidíte jak problémy mizí a bezvýchodné situace se rozplývají. Zůstává jenom úžasný pocit, že teprve teď jste sami sebou, že teprve teď jste pochopili, že ty obtíže byly jenom iluze, že čas je jenom iluze, že prostor je iluze a že náš osud je jenom program a můžeme ho tedy změnit.


Jste tvůrcem tohoto svého života, když si konečně ujasníte co doopravdy chcete a to ve všech aspektech života a budete tomu dávat veškerou svoji energii. Potom to, co nechcete prostě zmizí. Tyto programy jsou odstraněny kvůli naprostému nezájmu. Pak stačí pouze odstranit primární zdrojové kódy a záležitost je na vždy vyřešená.


Pokud vás napadne, jestli je to vůbec možné, že nějaký střed hrudi je tak zásadní a všemocný, tak si sami za několik málo minut odpovíte že ANO. A bude vám jasné, že teď jste se spojili se svou podstatou, teď jste potkali své Vyšší já a zažili kontakt s absolutnem. Přitom jste aktivovali své léčitelské schopnosti.

Vaše matrice, kde je váš prazáklad uložen, je v tuto chvíli poškozená a bez energie. Pojďme poškozenou matrici opravit tak, abyste si tento život skutečně užili.


Zdenka Kaby, Ph.D.Obrazový materiál: Depositphotos.com

ID fotografie: 5025737

Autorská práva: suriko

359 zobrazení

UPOZORNĚNÍ: Neumíme a nemůže pracovat s každým. Je možné, že některé naše postupy jsou pro danou osobu zcela nevhodné.
Z tohoto důvodu si vyhrazujeme právo odstoupit od spolupráce, viz. etický kodex.

© 2018 by ATLANTIS WORLD |  Terms of Use  |   Privacy Policy