Workshop "Sebeléčení" proběhne již v polovině listopadu

Aktualizace: 29. říj 2018

Naučte se speciální kvantové metody. Aktivujte proces sebeléčení ve svém těle. Nastavte si svůj vysněný život. Pomozte sobě i ostatním.

Slepý bude chtít vidět,hluchý bude chtít slyšet, nemocný bude chtít zdraví, osamělý krásný vztah, chudý bude chtít peníze, neúspěšný úspěch.

Co kdybyste našli karafu a po otevření se objevil Džin a nabídnul vám splnění vašich přání. Jaká by ta přání byla? Podle toho, kdo přání vyslovil, tak by to byly věci, které jsou pro toho dotyčného v tu chvíli nedosažitelné.


Slepý bude chtít vidět,

hluchý bude chtít slyšet,

nemocný bude chtít zdraví,

osamělý krásný vztah,

chudý bude chtít peníze,

neúspěšný úspěch, …… a všichni budou chtít šťastný život plný hojnosti a lásky.


Každý člověk má trochu jinak poskládaný žebříček hodnot, ale všichni chtějí štěstí, lásku, blahobyt, hojnost a pocit naplnění. To, že pro velké procento  lidí jsou tato přání v kategorii nesplnitelných snů je dáno tím, že si odžíváme své karmické dluhy a momentální nahromadění negativní karmy ve světě je pro mnoho jednotlivců zcela deprimující.

"Signály duše" nabízí celostní program formou workshopů, který vám splní vaší představu o svém životě. Pomocí speciálních technik se doslova vygumují z mysli všechny paniky, strachy a obavy. Z nevědomí se odstraní všechny limitující karmické programy. Z těla se odstraní somatizované karmické bloky. Úpravou frekvence vlnových délek mozku na individuální optimální hodnotu se uvolní cesta k vaší intuici. Následně se zaktivují se energetická centra všech 12ti pětidimenzionálních čaker.

Naučíte se kvantové metody, kterými si vědomě nastavíte Váš vysněný život.

Tak, aby tento stav byl trvalý.


Zdroj obrázku: depositphotos.com, ID: 36549867

https://cz.depositphotos.com/36549867/stock-photo-virtual-fractal-realms.html

22 zobrazení

UPOZORNĚNÍ: Neumíme a nemůže pracovat s každým. Je možné, že některé naše postupy jsou pro danou osobu zcela nevhodné.
Z tohoto důvodu si vyhrazujeme právo odstoupit od spolupráce, viz. etický kodex.

© 2018 by ATLANTIS WORLD |  Terms of Use  |   Privacy Policy